Hakkımızda

 

Pendik İdman Yurdu Spor Akademi işletmesi olarak sizlere İstanbul ili Pendik ilçesinde hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktayız. Spor eğitimi en küçük yaşlardan verilmesi gereken eğitimler arasında yer almaktadır. Çocuklarımıza küçük yaşta temel eğitimleri vermek suretiyle içlerinde olan yetenekleri ortaya çıkarmak en önemli konular arasında yer almaktadır. İşletme olarak bu konuda en kaliteli ve en tecrübeli eğitimi vererek çocuklarınız da olan yetenekleri ortaya çıkarmakta ve o yetenekleri geliştirmek konusunda çok titiz bir şekilde çalışmaktayız. Çocuklarınıza vereceğimiz çeşitli antrenmanlar ve eğitimler sayesinde ortaya çıkacak görüntü eşiğinde yol izlemekte ve çocuklarınızı yoğun çalışmalar eşiğinde eğitmekteyiz.

 

Akademi olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımızın akademik geçmişlerinin başarılar ile dolu olması çok büyük tecrübe sahibi olmalarını göstermekte ve çocuklarınıza verecekleri eğitimler nokta atışı bir şekilde verilmekte ve çocuklarınızın sağlam ve doğru bir şekilde geliştirilmesi sağlanmaktadır. Verdiğimiz tüm eğitimler bir plan dahilinde verilmekte ve vücut gelişimleri konusunda da büyük başarı sağlanmaktadır. Çocuklarınıza spor eğitimi verirken aynı zamanda hayata dair abilik, hocalık yaparak eğitimler vermekte ve düzgün bireyler olarak yetiştirilmeleri ve kötülüklerden uzak durmaları sağlanmaktadır.

 

Sizler de çocuklarınızın gelişimi için bu kadar önemli bir hizmet almak istiyorsanız İstanbul akademi sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek çocuklarınızı bizlere emanet ederek gelişmelerini sağlayabilirsiniz. Aldığınız hizmet karşısında mutlaka olumlu sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.